محل تبلیغات شما

امروز از اون روزایی بود که ابدا به برنامه م عمل نکردم ، حتی یه ذره! و قابل تصور ه اخرشب که زمان اون روز تموم شده و تو ازش هیچ استفاده مفیدی نکردی چه حالی هستی و چه حالی میشی

ان شاالله فردا متفاوت خواهد شد و بهتر پیش برم 

+امروز صبح دوبار زمین لرزید . وسط خواب دلهره ی زیر آوار موندن رو تجربه نکردی تا بدونی تاچه حد مغز روان و روحت رو خراش میده . خودت ، عزیزانت . گیج خواب بودم و ترسیده از لرزشی که تن و بدنمو لرزوند مثل فنر بلند شدم رفتم بالا سر داداشم کسی خونه نبود اونموقع جز ما دوتا، یه لحظه به خودم اومدم دیدم وایسادم بالا سرش و هی اسمشو صدا میزنم و میگم بلند شو زله زله اومدزله. اون طفلک که غرق خواب بود، مثل ادمای مست یهو به خودم اومدم وسط هال وایساده بودم اون ساعت اون لحظه از صبح .و ترسیده .اره من ترسیده بودم ،هول کرده بودم . 

زمین که بلرزه ، به کجا پناه ببریم که زمین نباشه ،که آروم باشه که نلرزه که دلت هُری نریزه . 

خدایا ،تویی امان هر بلا ما همه در امانِ تو

+ چرا آدمهایی که دم از دین می زنن ، خطرناک میشن ؟!نه بزار تصحیح کنم جمله مو! چرا آدمهایی که دم از دین میزنن وقتی به قدرت می رسن خطرناک میشن و رفتار های خطرناکی نسبت به بقیه انجام میدن؟!(البته عمومیت نداره و این کاملا واضحه)

باید از سمتِ خدا معجزه نازل بشود

ما همه در پناهِ تو ..

از نعمت های بهشتی در اتاقم،..نه! در باغِ غصب شده توسط حشرات :|

اون ,، ,زله ,ترسیده ,خواب ,تو ,چرا آدمهایی ,همه در ,خودم اومدم ,به خودم ,ما همه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرنده بان محصولات دارویی ویژه پرندگان ملت عشق