محل تبلیغات شما

ساق پام اذیته ، با این وجود از کلاس که اومدم اهنگ گذاشتم و رقصیدم . اونم رو دور تند !.هلپرکه !! 

سرخوشم انگار

ولی راسش نه، ته دلم چیزایی هست که فقط خدای قلبم ازشون آگاهه و دارم مدارا میکنم و میجنگم و منتظرم و صابر صبورم ، و توکل کردم چون امیدم به توست الله گیان

+ بین همه ی خبرای بد ، تصمیمات دیروز کنگره ی آمریکا راجع به ترکیه خوشایند و خوشحال کننده بود، باشد که ادب شود 

+ امروز توو کلاس درمورد مدیریت وقت و زمان صحبت کردیم ،

+ شاید همیشه شایدم گاهی ته دلم قیلی ویلی میره ، ولی من همچنان پایبندم به قول و عهدم ، و این نه از من بلکه از لطفِ تو به منه خدای عزیزم که نمیزاری بلغزم

اما خودت از دلم خبرداری

سپاس گزارم الله گیان

+ یه دفترچه با جلد نارنجی گرفتم ، خیلی خوشگله ، برای واکنش ها !

+و البته دفترچه زندگی رو هم دارم ، :)

+ نازی اسمس داد با هم بریم خونه مان بزرگ گفتم نمیتونم بیام ، دوباره اس داد جواب ندادم، غروب تماس گرفت بازم گفتم نمیتونم بیام   ، کلا اینکه به درخواست نابجا باید نه » بگیم و دوم اینکه الان واقعا نمیتونم برم و سوم اینکه از همنشینی با یه سری آدما فقط زخم خوردم ، روابط مسموم رو اگر نمیشه حذف کنم اما تا بیشترین حد ممکن کم رنگ و کم و کمتر میکنم.خیال و روان و فکر و ذهن و بخدا حتی جسمم اینطوری آسوده تر و در آسایش تر است 

+ دلم مولانا میخوادبرام حرف بزنه ، و من یاد تو و یاد خودم بیفتم 

باید از سمتِ خدا معجزه نازل بشود

ما همه در پناهِ تو ..

از نعمت های بهشتی در اتاقم،..نه! در باغِ غصب شده توسط حشرات :|

، ,دلم ,اینکه ,نمیتونم ,رو ,ته ,، و ,ته دلم ,گفتم نمیتونم ,نمیتونم بیام  ,اینکه به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها